aktualnosci

Dodano:2017-10-10, JEDNA IMPREZA, KILKA SUKCESÓW NASZEGO STRAŻAKA


Nie zabrakło tam naszego zawodnika, st.asp. Damiana Gkapiaka. Patrząc na wyniki można wywnioskować, że było bardzo dużo biegaczy przygotowanych i mierzących w zajęcie wysokich lokat. Ostatecznie Damian zajął bardzo dobre piąte miejsce w klasyfikacji generalnej, zostawiając w tyle ponad 1300 osób.

W XXIII Mistrzostwach Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegu na 10 km. Damian został V-ce mistrzem, a drużyna reprezentacji woj. wielkopolskiego, której był członkiem, okazała się najlepsza.

W Pucharze Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Biegach Damian okazał się najlepszy w klasyfikacji generalnej jak i w swojej kategorii wiekowej. Zapewnił to sobie biorąc udział w czterech określonych imprezach biegowych i jednocześnie kończąc je z bardzo dobrymi wynikami.

W Rakoniewicach oprócz Damiana wystartowały jeszcze cztery osoby z naszej komendy, nasza koleżanka Weronika Ratajczak, mł.ogn. Tomasz Ceglarek, st.asp. Arkadiusz Lepa i st.str. Damian Maciejewski. Wszyscy byli zadowoleni ze swoich wyników jak i z atmosfery podczas zawodów.

Naszemu strażakowi mistrzowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Projekt strony współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

stat4u
Copyright (c) by www.straz.powiatwolsztyn.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak